Kim jestem

Strzyżenie psów Kraków

Poznaj nowego przyjaciela Twojego psa

Nazywam się Judyta Rzemieniec, jestem psią stylistką oraz trenerem psów. Od 2011 roku prowadzę dwa Salony Piękności Psów – w Krakowie i w Miechowie – oraz Szkołę dla Psów, pod wspólną nazwą Pies na Medal.
Pielęgnacja psów Kraków
Jako trenerka dbam o behawioralny rozwój psich uczniów, zarówno szczeniaków (w psim przedszkolu), jaki i tych starszych – w mojej szkole nie ma limitu wiekowego. Prowadzę kursy posłuszeństwa na różnych poziomach zaawansowania oraz zajęcia indywidualne, a także szkolenia oraz warsztaty kynologiczne w szkołach. Opracowuję pokazy psich sztuczek i przygotowuję zwierzęta oraz ich właścicieli do wystaw. Pracuję również z psami na planach filmowych i przy produkcji reklam oraz w teatrze.

Kurs trenerski ukończyłam w Alteri, najstarszym krajowym ośrodku szkolącym trenerów i instruktorów szkolenia psów, zdając egzamin na ocenę doskonałą. W tej samej szkole odbyłam kurs instruktorski.

Uczestniczyłam w ponad 30 różnych, krajowych i zagranicznych, warsztatach, szkoleniach i seminariach z zakresu pielęgnacji i szkolenia psów, jak również masażu relaksacyjnego czy pierwszej pomocy i pielęgniarstwa weterynaryjnego (więcej o przebytych kursach i szkoleniach). Mam nie tylko szeroką wiedzę, ale przede wszystkim odpowiednie podejście do zwierząt i talent, który wciąż rozwijam – właśnie dzięki temu odnoszę sukcesy.

Dnia 14.04.2015 zdałam egzamin czeladniczy w zawodzie fryzjer zwierząt – groomer, na ocenę bardzo dobrą.

Egzamin składał się z:

  • części praktycznej – strzygłam pudla średniego, fryzura: puppy clip
  • części teoretycznej:
    • pisemnej (rachunkowość, bhp, ochrona środowiska, prawo gospodarcze, prawo pracy, podstawy działalności gospodarczej, rysunek zawodowy)
    • ustnej (technologia, maszynoznastwo, materiałoznastwo)

Korzystając z moich usług macie Państwo pewność, że oddajecie swojego Pupila w ręce profesjonalisty, którego kwalifikacje są potwierdzone egzaminem państwowym.

Prywatnie jestem szczęśliwą właścicielką dwóch yorkshire terierów, Milki i Amigo, oraz owczarka belgijskiego malinois Fidela (ANSO Marshall Dogs). Trenujemy tropienie użytkowe, obronę (IPO) i posłuszeństwo sportowe (Obedience). Kochamy długie spacery w towarzystwie przyjaciół i dlatego chętnie startujemy w zawodach dogtrekkingowych.

Pies na medal – taki jest dobrze wyszkolony pies! Daj szansę swojemu pupilowi, skorzystaj z oferty mojej szkoły. Zadzwoń już teraz!