Kim jestem

Salon piękności dla psów Kraków

Poznaj stylistkę Twojego psa

Nazywam się Judyta Rzemieniec, jestem psią stylistką oraz trenerem psów. Od 2011 roku prowadzę dwa Salony Piękności Psów – w Krakowie i Miechowie oraz Szkołę dla Psów pod wspólną nazwą Pies na Medal.
tn_IMG_817922
Jako stylistka psów dbam, aby pielęgnacja Twojego pupila przebiegła w komfortowych dla niego warunkach, a on sam dzięki mojej wiedzy, doświadczeniu, wrażliwości i empatii wreszcie polubił swojego fryzjera. Gwarantuję, że stylowy wygląd każdemu czworonogowi zapewnia odpowiednio dobrana fryzura, która podkreśla jego walory, cechy szczególne i piękno.

Na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Strzyżeniu Psów Masters Grooming Show już czterokrotnie stałam na podium, dwa razy zajmując 1 miejsce! W 2014 roku mój salon wygrał ogólnopolski konkurs internetowy i uzyskał tytuł Najlepszego Polskiego Psiego Spa.

Uczestniczyłam w ponad 30 różnych, krajowych i zagranicznych, warsztatach, szkoleniach i seminariach z zakresu pielęgnacji i szkolenia psów, jak również masażu relaksacyjnego czy pierwszej pomocy i pielęgniarstwa weterynaryjnego (więcej o przebytych kursach i szkoleniach). Mam nie tylko szeroką wiedzę, ale przede wszystkim odpowiednie podejście do zwierząt i talent, który wciąż rozwijam – właśnie dzięki temu odnoszę sukcesy.

Dnia 14.04.2015 zdałam egzamin czeladniczy w zawodzie fryzjer zwierząt – groomer, na ocenę bardzo dobrą.

Egzamin składał się z:

  • części praktycznej – strzygłam pudla średniego, fryzura: puppy clip
  • części teoretycznej:
    • pisemnej (rachunkowość, bhp, ochrona środowiska, prawo gospodarcze, prawo pracy, podstawy działalności gospodarczej, rysunek zawodowy)
    • ustnej (technologia, maszynoznastwo, materiałoznastwo)

Korzystając z moich usług macie Państwo pewność, że oddajecie swojego Pupila w ręce profesjonalisty, którego kwalifikacje są potwierdzone egzaminem państwowym.

Prywatnie jestem szczęśliwą właścicielką dwóch yorkshire terierów, Milki i Amigo, oraz owczarka belgijskiego malinois Fidela (ANSO Marshall Dogs). Trenujemy tropienie użytkowe, obronę (IPO) i posłuszeństwo sportowe (Obedience). Kochamy długie spacery w towarzystwie przyjaciół i dlatego chętnie startujemy w zawodach dogtrekkingowych.

Skorzystaj z salonu pielęgnacji psów – w Krakowie lub Miechowie – i spraw, by i Twój pupil był psem na medal. Zadzwoń już teraz!