Szkoła

Fryzjer dla psów Kraków

Zrozum swojego psa, niech i on Cię zrozumie

„Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem”.
Edward Hoagland

W szkole Pies na Medal stosuję i promuję wyłącznie pozytywne metody szkolenia psów – gwarantuje to posiadany przez nią certyfikat Szkoły bez Kolców!

  • Nie używamy kolczatek i obroży elektrycznych.
  • Odrzucamy narzędzia szkoleniowe wyrządzające psom krzywdę.

Szeroka oferta szkoły gwarantuje, że każdy z Państwa znajdzie w niej zajęcia odpowiednie dla swojego psa. Szczeniaki wprowadza w świat psie przedszkole, a dla psów powyżej 6 miesiąca proponuję 3-stopniowe kursy posłuszeństwa. Wszystkie szkolenia możliwe są również w trybie indywidualnym – tylko Ty, ja i Twój pupil.

Aby nauczyć psa wymaganych zachowań, posłuszeństwa i reagowania na komendy, najpierw trzeba samemu zrozumieć swojego czworonoga. Czego zatem w trakcie zajęć uczy się właściciel?

  • Odczytywać mowę ciała swojego psa.
  • Pracować z psem tak, aby osiągnąć szybki i trwały efekt szkolenia.
  • Spełniać potrzeby psa, dzięki czemu może wyeliminować niepożądane zachowania.
  • Minimalizować stres w życiu codziennym i w sytuacjach trudnych: podczas wystaw, wyjazdów, wizyt u weterynarza itp.

Wychodząc naprzeciw rosnącej świadomości społeczeństwa, organizuję również różnorodne wykłady i warsztaty kynologiczne – zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Hobbystom, sympatykom psich pokazów oraz przyszłym wystawcom oferuję fachowe przygotowanie psa do imprez i naukę psich sztuczek.

Zapraszam do wspólnej nauki i zabawy wraz z Twoim czworonożnym przyjacielem – poznaj mnie bliżej, a potem pozwól mi poznać Ciebie i Twojego pupila!

Pies na medal – na moich szkoleniach właśnie takim stanie się Twój pies