Dlaczego my?

Szacunek i miłość do psów to wartości, które pielęgnujemy w naszych salonach równie starannie jak Waszych Pupili!

Nasza misja

Misją naszej firmy jest dbanie o komfort, bezpieczeństwo i zdrowie psów. Edukujemy Klientów służąc radą i pomocą w zakresie pielęgnacji. Zachęcamy do trymowania psów  szorstkowłoch oraz spanieli i seterów. Podczas wizyt nie wykonujemy usług, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu.

W naszych Salonach na pierwszym miejscu jest pies, jego bezpieczeństwo i dobre samopoczucie oraz estetyczna, podkreślająca jego piękno, fryzura.

Szacunek i miłość do psów to wartości, które pielęgnujemy w naszych salonach równie starannie jak Twojego Pupila!

Dlaczego warto wybrać nasze salony?

Doświadczenie

Profesjonalnie pielęgnujemy psy od 2011 roku. Na koncie mamy kilkadziesiąt różnych szkoleń i seminariów, z zakresu pielęgnacji, przygotowania wystawowego, komunikacji i pracy z psami.

Jakość

Każdy nasz klient jest traktowany tak, jakby jutro miał jechać na światową wystawę – dbamy o każdy szczegół fryzury. I nie ma znaczenia czy jest rasowy czy nie.

Prestiż

Od 2012r regularnie stajemy na podium na największych Międzynarodowych Konkursach Strzyżenia Psów w Europie. Twój pies zostanie potraktowany po mistrzowsku i będzie Twoją dumą na każdym spacerze, jeszcze długo po wizycie.

Indywidualne podejście

Przy wyborze fryzury zawsze bierzemy pod uwagę budowę psa, oczekiwania właściciela, kondycje włosa. Podkreślamy wszystkie walory i atuty a ukrywamy ewentualne niedoskonałości. Pomaga w tym nasz autorski Katalog Psich Fryzur. Jesteśmy też otwarci na nowe wyzwania o ile nie szkodzą szacie i skórze psiego klienta.

Fachowa opieka

Dbamy o komfort i dobre samopoczucie czworonożnego Klienta. Stawiamy na dobrą relację między psem a groomerem, aby wizyty były przyjemne i bezstresowe.

Bezpieczeństwo

Dzięki wieloletniej praktyce wiemy jak bezpiecznie i komfortowo współpracować z psami. Każdy członek zespołu jest również przeszkolony w zakresie pierwszej pomocy.

Tematyczne sesje zdjęciowe

Po wizycie będziesz mógł ściągnąć piękne, profesjonalne zdjęcie swojego psa z naszego fun pag'a!

Judyta-zespol-Pies-Na-medal
Lena-zespol-Pies-Na-medal
Jagoda-zespol-Pies-Na-medal
Viktoria-zespol-Pies-Na-medal

Poznaj Nasz

Zespół na Medal!