Kursy Groomingu

Prowadząca: Judyta Latos

Groomer od 2010r. Mistrz w zawodzie fryzjer zwierząt. Master Groomer Pure Breeds. Laureatka kilkudziesięciu Międzynarodowych Konkursów Strzyżenia Psów. Instruktor szkolenia psów. Współautorka książki “Niezbędnik Psiego Fryzjera”.

Jako jedyna w Krakowie, spośród osób prowadzących szkolenia, posiada kwalifikacje zawodowe – tytuł Mistrza w zawodzie – potwierdzone państwowym egzaminem. Zdała egzamin europejski EGA (European Grooming Association) uzyskując tytuł Master Groomer Pure Breeds. Laureatka kilkudziesięciu prestiżowych nagród na Międzynarodowych Konkursach Groomerskich (od 2012r) we wszystkich głównych kategoriach konkursowych. 

2014 rok
Od 2015 roku
2016 rok
2018 rok
W 2014r. ukończyła tygodniowy kurs w Hundesalon Melodia, w Niemczech, prowadzony przez Sylwie Melodię.
Od 2015r. jest ambasadorem marki Botaniqa.
W 2016r. ukończyła 2 tygodniowy kurs w Berry Grooming, w Rosji, prowadzony przez Anne Bardysheve i Ekaterine Chebotareva.
W 2018r ukończyła tygodniowy kurs w Casa del Cane, we Włoszech, prowadzony przez Biaggio Cellamare.

Regularnie uczestniczy w seminariach, warsztatach i kursach, w kraju i za granicą, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami. Uczy się również u hodowców, aby zgłębiać tajniki pielęgnacji konkretnych ras pod kątem wystaw. 

Przygotowuje psy na show i pomaga w heandlingu.

Jej prace pojawiają się w zagranicznych magazynach groomerskich.

Pisze artykuły do prasy na temat psów, ich zachowań i pielęgnacji.

Jest instruktorem szkolenia psów, dzięki czemu doskonale zna sposoby uczenia, redukcji stresu i współpracy z psami. 

Studiowała zarządzanie i marketing, ukończyła wiele kursów doszkalających w zakresie prowadzenia biznesu, co pozwala jej przekazać ogrom wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy i sposobów jej reklamy. 

Współautorka książki “Niezbędnik Psiego Fryzjera” zawierającej wszystko, co osoba startująca w groomingu powinna wiedzieć o swojej pracy. 

Wybierz kurs dla siebie

Kurs Podstawowy

Kurs Doszkalający

Seminarium i Warsztaty