Zespół na Medal

Judyta Latos (Rzemieniec)

Właściciel / Groomer

Judyta Latos (Rzemieniec)

Właścicielka salonów. Groomer od 2010r. Mistrz w zawodzie fryzjer zwierząt. Master Groomer Pure Breeds. Laureatka kilkudziesięciu międzynarodowych Konkursów Strzyżenia. Jej specjalizacją są bichony frise i pudle (strzyżenie nożyczkami) oraz style azjatyckie.


Właścicielka i założycielka salonów Pies na Medal – Salon Piękności Psów (Miechów i Kraków) oraz współwłaścicielka salonu Pet Perfect (Warszawa). Jest ambasadorką marki Botaniqa.

Zawodowo pielęgnacją zwierząt zajmuje się od 2010r.

Jako jedna z kilkunastu osób w Polsce zdała egzamin państwowy uzyskując tytuł Mistrza w Zawodzie fryzjer zwierząt – groomer.

Jako jedna z kilku osób w Polsce zdała międzynarodowy egzamin i uzyskała tytuł Master Groomer w kategorii czyste rasy (pure breeds) – strzyżenie nożyczkowe.

Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń, seminariów oraz warsztatów, w kraju i za granicą, w zakresie pielęgnacji domowej, wystawowej i konkursowej wielu ras oraz pracy z psami, tak by ich wizyty w salonach były przyjemne i bezstresowe.

Wyróżnić tu trzeba szkolenia w Niemczech, Rosji oraz we Włoszech, gdzie uczyła się indywidualnie u mistrzów światowego groomingu.

Talent i zaangażowanie zaowocowały licznymi sukcesami na międzynarodowych konkursach strzyżenia psów. Stała na podium blisko 20 razy, w tym 7 razy zdobywając złoto.

Puchary przywiozła z wielu krajów Europy, m.in. z Belgii (gdzie odbywa się największy konkurs w Europie – tam również dostała prestiżową nagrodę za całokształt pracy!), z Niemiec, z Czech czy oczywiście z Polski.

Oprócz strzyżenia interesuje się szkoleniem psów (skończyła kurs trenerski i instruktorski w tym zakresie oraz wiele szkoleń uzupełniających).

Od kilku lat zapraszana jest do prowadzenia szkoleń specjalistycznych dla psich fryzjerów w całej Polsce. Prowadzi również szkołę groomingu w której od podstaw uczy sztuki pielęgnacji zwierząt.

Kocha przyrodę i aktywne spędzanie czasu, dlatego każdy wolny weekend czy dzień stara się spędzać na spacerach i rajdach, zawsze obowiązkowo w towarzystwie psów. Można ją spotkać na dogtrekkingach czy wyścigach z psami.

Specjalizuje się w strzyżeniu nożyczkowym i stylach koreańskich, ale odnosi również sukcesy startując w kategoriach trymowania. Jest bardzo wszechstronnie utalentowanym groomerem.

Prywatnie jest mamą malutkiej Alicji oraz właścicielką yorkshire terriera Amigo, owczarka belgijskiego malinois Fidela (Anso Marshall Dogs FCI), bichona frise Pafosa (Gamp White Monkey FCI) oraz pudla toy BuBu (Banyana Bumbleebee FCI).

Oprócz strzyżenia pasjonuje ją fotografia i jazda konno. Uwielbia czytać książki. Interesuje się rozwojem osobistym i biznesowym.

Czytaj więcej Zwiń

Jagoda Nowak

Menager salonu w Krakowie. Groomer od 2017 roku. Specjalistka w strzyżeniu nożyczkowym (pudle, bichony frise) oraz trymowaniu terierów wysokonożnych. Uwielbia style azjatyckiem w strzyżeniu komercyjnym.

Psy towarzyszyły jej od najmłodszych lat. Pasjonują ją książki i programy o tematyce kynologicznej, interesuje się mocno behawioryzmem psów oraz ich żywieniem.

Jest właścicielką adoptowanego kundelka Bala oraz suni airedale terriera – Tesy, zwanej również Tereską .

Tesa, jak wszystkie airedale teriery, wymaga specjalistycznej pielęgnacji i to właśnie było bodźcem, który pchnął Jagodę w świat psiego fryzjerstwa.

Ukończyła kurs groomerski oraz praktyki. Doświadczenie w pracy zdobywała również jako wolontariusz w schronisku dla bezdomnych psów, szlifując swój warsztat groomerski, ale przede wszystkim ucząc się pracy z różnymi, również bojaźliwymi, psami.

W naszym salonie pracuje od 2018 roku. W pierwszym okresie zdobywała nowe umiejętności, uczyła się bardziej zaawansowanych technik pracy i fryzur, jakie oferujemy w naszych salonach. W chwili obecnej pracuje jako groomer i z wielką radością oraz sercem na dłoni pielęgnuje Wasze psiaki wykonując przepiękne stylizacje.

Wykonuje swoją pracę z wielką pasją i zaangażowaniem. Stale podnosi kwalifikacje na szkoleniach i seminariach.

Czytaj więcej Zwiń

Jagoda Nowak

Groomer

Viktoria Valetova

Groomer od 2015 roku. Specjalistka w trymowaniu terierów niskonożnych, miłośniczka west highland white terierów. W strzyżeniu komercyjnym uwielbia style klasyczne.

Od zawsze mocno związana ze zwierzętami. Właścicielka 10 letniej suni west highland white terrier – Jujy (Żuży). To od niej właśnie zaczęła się jej przygoda z profesjonalną pielęgnacją psów. Najpierw było hobby, które z czasem przerodziło się w pasję a ta z kolei w ulubioną pracę.

Skończyła kurs groomerski w Kiev na Ukrainie, a doświadczenie zdobywała przez blisko rok ucząc się w naszym salonie sztuki pielęgnacji psów. Od 2017r, z małą przerwą, pracuje jako pełnoprawny członek Zespołu,  opiekuje się Waszymi czworonożnymi przyjaciółmi. 

Systematycznie bierze udział w szkoleniach i seminariach branżowych. Dzięki temu, że praca to również jej hobby i pasja nawet w wolnym czasie uczy się i doskonali wiedzę z zakresu fryzur i anatomii. Znajomość rosyjskiego pozwala jej korzystać z licznych materiałów udostępnianych przez wschodnich mistrzów groomingu.

Czytaj więcej Zwiń

Viktoria Valetova

Groomer

Co mówią o nas nasi Klienci?